SATECHI Type-A to Type-C Adapter Silver

SKU
ST-TAUCS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961008093
Боја
Silver
MagSafe compatibility
No

Product declaration