Satechi TYPE-C Slim Multimedia Adapter V2 - Space gray

SKU
ST-SCMA2M
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961007898
Боја
Space Gray
MagSafe compatibility
No

Product declaration