Next One USB-C PRO Multiport Adapter

SKU
PD-PRO-HUB
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002581
Боја
Space Gray
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
Ethernet (RJ-45), HDMI, USB 3, USB-C

Product declaration