Apple Smart Folio за 12.9" iPad Pro - Бела

SKU
MRXE2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го вашиот 12.9" iPad Pro со Smart Folio од Apple. Оваа футрола го заштитува предниот и задниот дел на вашиот iPad, додека сеуште го задржува целосниот пристап до USB-C влезот и камерата. Нејзината предна страна може да се свитка и да се употреби како стенд, и ја поддржува функционалноста wake/sleep.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198763846
Големина
12,9"
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
бела
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration