Eco friendly маска за iPhone 11 Pro - црна

SKU
IPH-11PRO-ECO-BLACK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Слични производи

NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11 Pro
NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11 Pro
2.190 МКД

Достапен производ

Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - Pink Sand
Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - Pink Sand
3.690 МКД

Достапен производ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157001171
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Eco
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration