NextOne силиконска маска за iPhone 11 Pro - црвена

SKU
IPH11PRO-SCASE-RED
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
(PRODUCT)RED
Големина
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration