iSTYLE Hero case iPhone 11 Pro - транспарентна

SKU
PL42310101000004
 

Достапност

Слични производи

NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11 Pro
NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11 Pro
2.190 МКД

Достапен производ

NextOne силиконска маска за iPhone 11 Pro - розева
NextOne силиконска маска за iPhone 11 Pro - розева
2.190 МКД

Достапен производ

Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - Pink Sand
Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - Pink Sand
Special Price 2.990 МКД
Regular Price 3.690 МКД

Достапен производ

NextOne силиконска маска за iPhone 11 Pro - маслинеста
NextOne силиконска маска за iPhone 11 Pro - маслинеста
2.190 МКД

Достапен производ

NextOne 3D Privacy стакло за iPhone 11 Pro
NextOne 3D Privacy стакло за iPhone 11 Pro
2.190 МКД

Достапен производ

NextOne силиконска маска за iPhone 11 Pro - црвена
NextOne силиконска маска за iPhone 11 Pro - црвена
2.190 МКД

Достапен производ

Lens Glass screen protection for iPhone 11 Pro & 11 Pro Max
Lens Glass screen protection for iPhone 11 Pro & 11 Pro Max
800 МКД

Достапен производ

Eco friendly маска за iPhone 11 Pro - црна
Eco friendly маска за iPhone 11 Pro - црна
2.190 МКД

Достапен производ

Детали

EPICO HERO CASE е направена маска за iPhone 11 Pro. Таа е исклучително тенка, лесна и стилски дизајнирана маска која совршено одговара на вашиот телефон и е практично невидлива. Ви нуди максимална заштита на вашиот iPhone од разни гребаници, оштетувања и нечистотии, истовремено давајќи му елегантен изглед, а притоа ги зачувува сите естетски детали на телефонот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049139297
Големина
No
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane), Acrylic glass
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration