iSTYLE iPad Flip case for iPad Pro 12,9" (2020) - Blue

SKU
PL47711101600001
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Боја
темно плава
Големина
No
Материјал
Microfiber, TPU, PU leather
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration