iSTYLE PRO FLIP CASE iPad mini (2019) - black

SKU
PL24611101300001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iSTYLE Flip футролата обезбедува 360 ° заштита за вашиот iPad mini и благодарение на магнетното затворање го штити екранот од гребнатинки, а сепак обезбедува лесно користење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
End of life
No
Материјал
Plastic, Textile
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes