iSTYLE PRO FLIP CASE iPad mini (2019) - black

SKU
PL24611101300001
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

iSTYLE Flip футролата обезбедува 360 ° заштита за вашиот iPad mini и благодарение на магнетното затворање го штити екранот од гребнатинки, а сепак обезбедува лесно користење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
End of life
No
Материјал
Plastic, Textile
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes