Apple Leather Sleeve for 10.5" iPad Air - Midnight Blue

SKU
MPU22ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Го штити вашиот iPad со мека microfiber постава и го чува вашиот Apple Pencil, така што секогаш ќе го имате со вас
  • Компатибилен со 10,5-12,9-инчен iPad Pro
  • Достапен во различни бои

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.4800
EAN code
190198375827
Модел
No
Големина
10.5inch iPad Pro
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
Полноноќно плава
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration