NextOne силиконска маска за iPhone 11 - црна

SKU
IPH11-SCASE-BLACK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157000754
Боја
Black
Големина
No
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration