Smart Folio for iPad Air (4th generation) - White

SKU
MH0A3ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252087459
Боја
бела
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
Бои
White
iPad компатибилност
iPad Air 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration