Smart Folio for iPad mini (6th generation) - Electric Orange

SKU
MM6J3ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252789391
Боја
Electric Orange
Материјал
Polyurethane, TPU (Thermoplastic polyurethane)
iPad компатибилност
iPad mini 6
Тип на футрола
Folio

Product declaration