Next One Tempered Glass for iPhone 6/7/8 Plus

SKU
IPH-8PLUS-GLS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

NextOne фолијата од калено стакло е иновативен производ кој овозможува совршена и лесна апликација за 5 секунди, со нано-плазма технологија која спречува отпечатоци од прсти и дозволува да се изнесат оригиналните бои на дисплејот, нудејќи ултра HD квалитет.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next Provider Systems
Weight
0.0000
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus

Product declaration