Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - Pink Sand

SKU
MWYM2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0330
EAN code
190199287860
Боја
песочно розева
Големина
No
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration