Apple Lightning to USB Camera Adapter

SKU
MD821ZM/A
 

Достапност

Слични производи

iSTYLE Type-C HUB PAD (for Apple iPad Pro) - Space Gray
iSTYLE Type-C HUB PAD (for Apple iPad Pro) - Space Gray
Special Price 3.017 МКД
Regular Price 4.084 МКД

Достапен производ

Apple Digital AV Adapter
Apple Digital AV Adapter
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 2.500 МКД

Достапен производ

"iStyle USB-C to Lightning Metal Cable 1,2m - space gray"
"iStyle USB-C to Lightning Metal Cable 1,2m - space gray"
1.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - space gray 2019
iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - space gray 2019
Special Price 890 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to VGA Adapter
Apple Lightning to VGA Adapter
4.190 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to SD Card Camera Reader
Apple Lightning to SD Card Camera Reader
2.790 МКД

Достапен производ

iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - silver 2019
iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - silver 2019
Special Price 890 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB3 Camera Adapter
Apple Lightning to USB3 Camera Adapter
3.490 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
2.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE Braided USB-C cable 1,8 m - Space Gray
iSTYLE Braided USB-C cable 1,8 m - Space Gray
Special Price 924 МКД
Regular Price 1.263 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (1 m)
Apple Lightning to USB Cable (1 m)
1.790 МКД

Достапен производ

iSTYLE Type-C HUB PAD (for Apple iPad Pro) - Silver
iSTYLE Type-C HUB PAD (for Apple iPad Pro) - Silver
Special Price 3.390 МКД
Regular Price 4.590 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to micro USB Adapter
Apple Lightning to micro USB Adapter
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 1.890 МКД

Достапен производ

Apple Lightning Digital AV Adapter
Apple Lightning Digital AV Adapter
4.190 МКД

Достапен производ

Детали

Пренесете ги брзо и лесно омилените слики и видеа од вашата камера на вашиот IPad со овој адаптер кој подржува SD и HD видео формати

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
885909627509
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Lightning
Length
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)

Product declaration