БРЗО ПОЛНЕЊЕ

Со Apple 18W адаптер и USB-C to Lightning кабелот наполни го твојот iPhone побрзо од кога било. До 50% за 30 мин. Едноставно не губи време.

*Брзото полнење е компатибилно за iPhone 8 и понови iPhone модели.

РЕГУЛАРНО ПОЛНЕЊЕ

Со 5W Apple адаптер и Lightning to USB кабелот безбедно наполни го твојот iPhone и продолжи да го работиш она што најмногу го сакаш. Проверено!

НЕПРОЦЕНЛИВ ИЗГЛЕД

Избери Apple дизајнирана маска и заштити го твојот iPhone од вода, прашина или од несакани удари. Додека пак фантастичниот дизајн и бои ќе го доусовршат твојот дневен изглед.

iSTYLE Пријава
Пријави се на нашата листа за електронски известувања и добиј код за попуст од 600 МКД за онлајн нарачка од 6.000 МКД или повеќе.

ТАЛЕНТИРАНО СЕМЕЈСТВО

AirPods слушалките се едноставни за користење и го следат твоето темпо преку цел ден, а пак AirPods Pro имаат опција за активно поништување на шумот и прилагодлив дизјан.

Бесплатна достава
Направи нарачка од 2.990 МКД или повеќе и добиј бесплатна достава до дома.
Плаќање на рати
Избери од царството на Apple додатоци и плати на 12 рати со кредитна картичка* без камата.

ПРОФИ ЗВУК ЗА БИЛО КАДЕ

За разлика од традиционалните округли слушалки, дизајнот на EarPods слушалките е дизајниран според геометријата на увото, поудобни повеќето. Доаѓаат со фантастично квалитетен звук направен да Ве прати било каде и било кога.

НАПРАВИ ПОВЕЌЕ

Извади го максимумот од твојот iPhone со оригиналните Apple адаптери. Поврзи ја твојата камера и директно обработи ги фотографиите на твојот iPhone, a потоа покажи ја магијата на твоите најблиски на големиот екран во дневната соба и многу повеќе.