"iStyle USB-C to Lightning Metal Cable 1,2m - silver"

SKU
PL9915112100003

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.1000
EAN code
8596049111767
Боја
Silver
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone 5s or later
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration