AirPods Pro Foam Tips S/M

SKU
APPRO-TIPS-SM
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002550
Модел
S/M & M/L
Големина
S/M
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods Pro

Product declaration