Epico 60W & 18W PD CHARGER - white

SKU
9915101100082
 

Достапност

Детали

EPICO 60W & 18W PD CHARGER е компактен полнач кој пружи до 65W моќност за полнење на твоите уреди. Со него можеш да наполниш телефон, таблет и лаптоп - истовремено. Поседува три конектори 2x USB-C PD, еден со максимална моќност до 60W, друг за помали уреди до 18W и 1x USB-A QC 3.0 кој исто така има моќност до 18W.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Epico
EAN code
8596049127720
Боја
White
MagSafe compatibility
No
Charger type
Wall charger
Компатибилност - адаптер
USB, USB-C

Product declaration