iSTYLE OUTDOOR COVER Airpods Gen 1/2 - white transparent

SKU
PL9911101000004

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049126839
Боја
White
Материјал
Silicone
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2, AirPods Wireless charging
Compatibility
AirPods

Product declaration