Next One Tempered Glass for iPhone 6/7/8

SKU
IPH-8-GLS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

NextOne фолијата од калено стакло е иновативен производ кој овозможува совршена и лесна апликација за 5 секунди, со нано-плазма технологија која спречува отпечатоци од прсти и дозволува да се изнесат оригиналните бои на дисплејот, нудејќи ултра HD квалитет.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next Provider Systems
Weight
0.0000
EAN code
6427157000013
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7

Product declaration