iSTYLE USB Type C HUB PRO

SKU
istyle-usb-type-c-hub-pro
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iSTYLE TYPE-C HUB Pro е стилски USB-C hub експлицитно дизајниран за MacBook Pro (2016 и подоцна) и MacBook Air (2018 година). Благодарение на Thunderbolt 3 (USB-C PD), можете да го полните вашиот лаптоп и истовремено да ги користите сите други влезови. Минималистичкиот алуминиумски дизајн ќе одговара на вашиот MacBook Pro или MacBook Air, а малата тежина гарантира апсолутна мобилност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Големина
No
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105582
Боја
Вселенски сива
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2020), MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2020), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105599
Боја
сребрена
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2020), MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2020), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration