iSTYLE USB Type-C HUB 4K HDMI

SKU
istyle-usb-type-c-hub-4k-hdmi-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

iSTYLE Type-C HUB 4K HDMI е совршено опремен USB-C мулти-влез кој е компатибилен со сите нови модели на MacBook Air (2018 и подоцна), MacBook Pro (2016 и подоцна) и MacBook. Можете да го полните Вашиот лаптоп користејќи го приклучокот USB-C на хабот додека ги користите сите влезови за да поврзете широк спектар на периферни уреди (како глушец, тастатура, екстерен диск итн.).
Hub-от е опремен со:
  • 3 x USB 3.0: пренос на податоци до 5Gbps
  • 1 x USB-C влез за полнење : поддржува PD 3.0 5V / 9V / 12V / 15V / 20V 3A 49W макс.
  • 1 x HDMI излез: видео во 4K @ 30Hz, HDCP1.4 / 2.2

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
End of life
No
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105520
Боја
Вселенски сива
Компатибилност - адаптер
USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105537
Боја
сребрена
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB 3, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105544
Боја
златна
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB 3, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105551
Боја
Розево златна
Компатибилност - адаптер
USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)