Apple - iPhone 6s Leather Case

SKU
conf-apple-iphone-6s-leather-case
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитна футрола е специјално дизајнирана за iPhone 6/6s и поради тоа се совршено вклопуваат. Заштитната футрола е направена така да го заштити уредот и од предната страна, а притоа и да го истакне дизајнот на iPhone. 

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Големина
iPhone 6s
End of life
No
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
Што има во кутијата?
iPhone 6s Leather Case
Коментар
N/A
Производител
Apple
Weight
0.0600
EAN code
888462538053
Големина
iPhone 6/6s
Боја
цврвеникаво кафеава
Материјал
Leather
Капацитет
iPhone 6/6s
Што има во кутијата?
iPhone 6s Leather Case
Производител
Apple
Weight
0.0700
EAN code
888462538206
Големина
iPhone 6/6s
Боја
црна
Материјал
Leather
Капацитет
iPhone 6/6s
Што има во кутијата?
iPhone 6s Leather Case
Производител
Apple
EAN code
888462538008
Боја
кафеава
Материјал
Leather
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Што има во кутијата?
iPhone 6s Leather Case
Производител
Apple
Weight
0.0600
EAN code
888462538107
Големина
iPhone 6/6s
Боја
темно плава
Материјал
Leather
Капацитет
iPhone 6/6s
Што има во кутијата?
iPhone 6s Leather Case
Производител
Apple
Weight
0.0700
EAN code
888462538251
Боја
темно црвена
Материјал
Leather
Капацитет
iPhone 6/6s
Што има во кутијата?
iPhone 6s Leather Case

Product declaration