Apple - iPad mini 4 Silicone Case

SKU
apple-ipad-mini-4-silicone-case-mk
Боја
розева %
мат плава %
светло розева %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Silicone футролата ја штити задната страна на вашиот iPad mini 4 и е дизајнирана да се вклопи без никаков проблем со Smart Cover за целосна заштита од напред и од назад. Мазниот силиконски материјал се чувствува одлично во вашата рака и го штити вашиот iPad mini 4 додека го одржува својот елегантен и убав дизајн.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Sleeps/wakes iPad
No
Коментар
N/A
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
888462655064
Боја
тиркизна
Големина
iPad mini 4
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
888462654951
Боја
портокалова
Големина
iPad mini 4
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
888462654999
Боја
розева
Големина
iPad mini 4
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
888462654913
Боја
сина
Големина
iPad mini 4
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190198117274
Боја
кафеава
Големина
iPad mini 4
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190198012968
Боја
мат плава
Големина
iPad mini 4
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
EAN code
888462817806
Боја
светло розева
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
888462385817
Боја
темно плава
Големина
iPad mini 4
Материјал
Silicone
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case

Product declaration